6 מקומות בישראל לפעילות גיבוש

6 מקומות בישראל לפעילות גיבוש

אם אתם רוצים לפנק את העובדים שלכם ולהוציא אותם משגרת העבודה היומיומית אל נופים של טבע וירוק, אתם חייבים להכיר את המסלולים הבאים. אנחנו מבטיחים לכם שבמסגרת פעילות הגיבוש, כל העובדים יתחברו אחד לשני ורק יהנו – החל מהעובד הפשוט ועד העובד הבכיר. במסגרת פעילות הגיבוש, תוכלו גם לארגן ארוחות שטח, לאכול במסעדות על הדרך ובסביבה והכי חשוב לעשות כיף גדול ולא נורמלי.

הג'ילבון

אם יום הגיבוש שלכם הולך להתמקד בצפון, אל תפספסו את הג'ילבון. מדובר על מסלול שכל אחד יכול לעשות אותו. הוא מתאפיין באזורים יבשים וגם רטובים. אפשר לבלות בו מספר שעות של שלווה וכיף. אם יום הגיבוש שלכם מתקיים בחודשי הקיץ, המקום הזה מושלם עבורכם!

בריכת המשושים

מדובר על מסלול המתחלק לשניים. יש את המסלול הארוך יותר, כאשר בסופו כל העובדים יכולים לטבול ולהתרענן ואילו יש את המסלול הקצר יותר – שכל העובדים יכולים ישר לקפוץ לבריכת המשושים. מדובר על בריכה מדהימה ביופיה, כאשר המשושים המקיפים אותה, הם תוצר התגבשות של לבה, שנוצרה לפני אלפי שנים.

נחל אל על

אם תגיעו לאזור זה, תוכלו לצפות בחרמון ובשלל מראות יפים ומדהימים, האופייניים לאזור זה. תוכלו לצפות במפל השחור והמפל הלבן וכמו כן להשתכשך בבריכות נפלאות עם פינות חמד מתוקות לצידן. כל שעליכם לעשות כדי להשלים את החוויה היא להצטייד בבגד ים וקפה.

נחל שניר – חצבני

נחל שניר הוא אחד הנחלים הארוכים שזורמים ישירות לירדן. מבחינת שמורת החצבני, היא אכן מוסדרת אבל עדיין כאשר מסתובבים בה, מרגישים את הטבע והיופי שיש למקום הזה להציע לכל אחד. הסלעים, העצים שנותנים צל והנחל – כל אלה יוצרים מראה מדהים ובלתי נשכח, שרוצים לחזור אליו כל פעם מחדש.

נחל עיון

מדובר על אחד מבין ארבעת הנחלים העיקריים שזורמים לירדן. ישנה גישה פשוטה וישירה לנחל עצמו. אל תפספסו את השמורה, בה מומלץ לערוך טיול קליל ובעיקר נעים.

נחל עמוד ונחל מירון

תוכלו להתחיל את הטיול מנחל עמוד, יותר נכון מהשמורה המדהימה בה הוא נמצא ולאחר מכן, להגיע לנחל מירון. מדובר על מסלול של מספר שעות. מה שכן, ברגע שתהלכו בו, אנחנו מבטיחים לכם שלא תפסיקו להשתהות מהיופי שלו ובהחלט תרגישו כאילו אתם נמצאים בגלויה.

גיבוש בטבע

אם אתם רוצים יום גיבוש שונה ומיוחד, ארגנו אותו בטבע עם המקומות שהוזכרו לעיל, כמובן יש גם לדאוג להצטייד עם הציוד המתאים הנדרש ליום כזה. כל עובד יוכל להתחבר אליהם וליופי שהם מציעים. אגב, אם בחרתם מקום מסוים, תוכלו אפילו לקיים בו הדרכה או סדנאות לעובדים. כל שתצטרכו לעשות הוא להתקשר עם הספקים המתאימים ולסכם איתם את המיקום בו יבוצעו הסדנאות או ההדרכות. בכל מקום כזה שהוזכר, תוכלו לבדוק עם החברה להגנת הטבע או מי שמנהל אותו, האם אפשר לקיים את הפעילות שלכם. במידה והדבר מתאפשר, מדובר על פעילות שתקבל ערך מוסף אצל כל עובד – לא רק בגלל תוכן הפעילות אלא גם בגלל המקום בו היא תתקיים. שכן מי מאיתנו לא היה רוצה להשתתף בפעילות המתקיימות באזור ירוק, נקי ופסטורלי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות