רשימת ציוד לטיול בדרום אמריקה

רשימת ציוד לטיול בדרום אמריקה

ציוד דרום אמריקה

אתם חוסכים במשך חודשים ארוכים, מתכננים מסלולים, מכינים את המשפחה והחברים עד שמגיע היום המיוחל – יום הטיסה שלכם לטיול בדרום אמריקה. האזור המדהים הזה הפך לאחד האהובים ביותר בשנים האחרונות, וזה לא מפתיע לאחר שרואים תמונות של הנופים המרהיבים שהיבשת הזאת מספקת. טיול בדרום אמריקה הוא חוויה שלא תשכחו כל כך מהר ושתמשיכו להזכיר אותה עוד כמה שנים טובות לאחר מכן. אבל רגע לפני שאתם עולים על הטיסה, יש רשימה של ציוד חובה שאתם צריכים להכניס למוצ'ילה שלכם.

ציוד חובה לדרום אמריקה – הדברים שאסור לשכוח

כשאתם מדלגים בין ההרים בדרום אמריקה או מצטלמים על רקע מדבריות המלח, המצלמה היא פריט חשוב אבל לא חובה. לעומת זאת, את הפריטים הבאים אסור לכם לשכוח ואתם תצטרכו אותם על בסיס שבועי, אם לא יומי:

  1. מוצ'ילה – תיק גב גדול בנפח 60-70 ליטר, אשר כל הציוד ייכנס לתוכו וגם תיק גב קטן בנפח 30-40 ליטר.
  2. תיק רחצה – תיק שיכיל את כל הפריטים הנחוצים ללינה בשטח, או אפילו בהוסטל, כמו מברשת שיניים, משחת שיניים, סכין גילוח, דאודורנט, סבון ועוד.
  3. ביגוד תרמי – ישנם אזורים בדרום אמריקה שהטמפרטורות בהם נמוכות למדי ומזג האוויר קר מאוד. על כן, חשוב שיהיה לכם ביגוד תרמי מתחת לבגדי הטיול כדי שתוכלו לטייל בנעימים.
  4. נעלי ספורט מתאימות – אחד הפריטים החשובים ביותר שתצטרכו לקחת לטיול. חשוב שתבחרו נעלי ספורט מתאימות לטיולים באזורים בהם תהיו. חשוב שתוודאו שהן נוחות ועמידות כדי שיוכלו להחזיק מעמד לאורך כל המסע.
  5. סנדלי טיולים – מלבד המקומות הקרירים, בדרום אמריקה יש גם מקומות חמים לא פחות מישראל, ואתם בהחלט תצטרכו נעליים פתוחות ונוחות ללכת איתן בימים החמים.
  6. מעיל גשם – בחרו מעיל גשם איכותי שאטום למים עבור הימים בהם יהיו ממטרים לא צפויים, או כשתרצו לטייל באזורים שבהם יורדים משקעים במשך ימים רבים.
  7. מנשא מים – מים הוא אחד הפריטים המשמעותיים ביותר שתצטרכו לקחת אתכם בכל יום בטיול. חשוב שיהיה לכם מנשא מתאים שיוכל לשרת אתכם בכל יום ולהיכנס בנוחות למוצ'ילה שלכם.
  8. ביגוד חם – מלבד הביגוד התרמי, תצטרכו בגדים חמים נוספים כמו גרביים, חם צוואר, כובע ועוד פריטים שיחממו אתכם במהלך הימים הקרירים של הטיול.
  9. ציוד קמפינג – לאלה שמתכוונים לישון בשטח, מומלץ בחום לרכוש ציוד מתאים ללינה בחוץ כמו אוהל, שק שינה, מזרן ביצים ופריטים נוספים שיתאימו למשימה. חשוב שתבחרו בפריטים שמתקפלים לגודל קומפקטי כדי שתוכלו להכניס אותם לתיק בקלות, ועל מנת שלא יתפסו לכם מקום.
  10. ציוד הגנה – במקומות מסוימים בדרום אמריקה ישנם מים שאינם בטוחים לשתייה, ולכן מומלץ לקחת טבליות לטיהור מים. זאת לצד ציוד עזרה ראשונה, כדורים לצינון, משככי כאבים וכל פריט אחר שתוכלו להשתמש בו במקרי חירום.

טיול לדרום אמריקה לא נקרא לחינם "הטיול הגדול". לכל אלו שמתכננים לצאת לאזור המדהים הזה, חשוב שיהיה בידכם ציוד חובה שישרת אתכם ואפילו יציל אתכם במקרים מסוימים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות