רעיונות לטיולים

רעיונות לטיולים

 רעיונות לטיולים

16 רעיונות לטיול שונים ומפתיעים

קמפינג ומחנאות אינו מתאים לכל אחד. עד לאחרונה, הייתי משוכנע שאין ביניים בנושא הזה. העולם היה מחולק לשני סוגים של אנשים: אלה שאוהבים את החופש עם הציוד מחנאות האישי והטבע או אלו שמתלוננים על הכל כשנמצאים בשטח – למשל שינה באוהל פשוט.

כי, בואו נודה על האמת, לא כל אחד יכול ללכת לשירותים בטבע, או לסבול עם המחשבה שלא יהיה לו ספה נוחה לשכב עליה בסוף היום, או לפעמים המלחמה שיש לנהל נגד נמלים, גרגרי חול וכל הדברים הטבעיים האינסופיים שאנו מוצאים בשטח. אבל בטיולים, כמו בחיים, לא הכל שחור ולבן.

במשך השנים האחרונות יש מגמה שגדלה בשם  Glamping המכונה קמפינג מגניב או קמפינג גלמור ─ המנסה לאחד את הטוב ביותר של הקמפינג (טבע, החוויה של לינה מחוץ לעיר,השקט של הסביבה) עם כל מה שחסר למחנאות המסורתי – שזה בדרך כלל חוסר נוחות, בטיחות ויצירתיות בזמן שינה והיגיינה.

 


מוצ'ילות לטרקים
הנוחות מגיעה כאן ממקום אחר, זה לא מלונות חמישה כוכבים הכל כלול עם בריכה מחוממת ובר חופשי כל היום. לא יהיה לכם קניונים וג'אנקפוד בכל מטר שתלכו. הכוכב האמיתי כאן זה הטבע, אתם תוכלו ליהנות מארוחה חמה וטעימה ולאכול אותה מול אריות למשל, ועם רקע של שירה של ציפורים. אז אם אתם מחפשים רעיונות לטיולים מגניבים, זאת אופציה טובה עבורכם. מציג רשמית את גלמפינג! השילוב של פאר וטבע במקומות שלא ידעתם על קיומם!.

אז בזכות חבירינו מGlamping Hub הצלחנו להביא לכם תמונות אדירות של חלק מהמקומות והסוגים השונים של נוחות שאנחנו יכולים למצוא. (אם תכנסו לאתר אתם יכולים להזמין מקומות)

 

אז איזה סוגים קיימים ?

בית על העץ, יורטה, אוהלי ספארי, קראוונים ניידים, אוהל טיפי, אוהלים רגילים, דומים, פודים אקולוגים, מהרות, בקתות, איגלו, רכבות ישנות, בתים צפים, אי פרטי, מגדלים וכו'

 

אבל מספיק טקסט, אתם בטח רוצים תמונות לא?

*כל זכויות השימוש של התמונות שייכות לאתר Glamping Hub

16

15

14

הרעיון הזה מקרב אתכם למקומות טבעים מרוחקים מהרעש, לזה שאנו כלכך רגילים בערים גדולות. לכן נחת ורוגע מובטחים כאן.

13

12

הרעיון נולד באפריקה, לפני המון שנים הודות למקומות ספארי, האנשים העשירים היו מטיילים עד לאותו יבשה כדי ליהנות מטיולי ספארי בלי לוותר על הנוחות שלהם. היום יש לנו באוהלים חשמל, אינטרנט ומרוהטות לגמרי.

11

10

9

8

7

אם הרעיון של להדליק מדורה ולישון תחת שמיים מלא כוכבים אבל הכאבי גב שאתה מדמיין יחד עם שינה באוהל, זה הפתרון שלך.
6

5

4

3

2

1
הגלמפינג הוא טרנד שגדל עם השנים, עקב הרבה מטיילים שאוהבים טבע אבל לא מוכנים לוותר על נוחות וניקיון.

תשתפו חברים, אולי תארגנו טיול ליעד מגניב!

18 מקומות שנראים מגלקסיה אחרת, ראית?

תראה את הכתבה כאן!

בקר בחנות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות