קורס הסקיפרים הדיגיטלי הראשון בישראל

קורס הסקיפרים הדיגיטלי הראשון בישראל

קורס סקיפרים

קורס הסקיפרים הדיגיטלי הראשון בישראל

ישראלים רבים אוהבים את הים וחולמים על יאכטה עמה יוכלו לשוט בים התיכון ולצאת גם להפלגות רחוקות כדי לגלות ארצות ויבשות נפלאות וקסומות. הדרך לכך מתחילה ברישיון סקיפר מטעם משרד התחבורה. כדאי לדעת כי יש מספר דרגות הסמכה לרישיון סקיפר, כאשר הקורס הבסיסי נקרא משיט 30, ולאחר סיומו בהצלחה ניתן להשיט יאכטות וספינות עד אורך 24 מטר ומשקל עד 100 טון. ניתן ללמוד בהמשך גם קורס משיט 60, המאפשר לחצות מים טריטוריאליים בין מדינות שונות.
 

איפה לומדים קורס משיט?

לרוב, כאשר חושבים על קורס סקיפרים , משוכנעים כי עומדים לבלות רק בים ולשוט על גבי יאכטה לאורך חופי הארץ כדי לרכוש את הידע ואת הניסיון הנדרשים כדי להשיט יאכטות וספינות קטנות. לכן, רבים מחפשים במרינות השונות בארץ בתי ספר מקצועיים המציעים קורסים לרישיון משיט. למעשה, חלק מתכני הקורס מועברים בכיתות לימוד על היבשה, לרוב במרחק נגיעה מהים המהווה תפאורה מושלמת, מאחר שיש לזכור כי על התלמידים ללמוד ידע תיאורטי רב.

כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, מועדון ובית ספר לשייט מציע אלטרנטיבה מתקדמת ויעילה יותר לקורס המשיט: ניתן להירשם לקורס סקיפרים דיגיטלי, הנחשב לראשון ולייחודי מסוגו בארץ. במהלך הקורס כל אחד יכול ללמוד בהתאמה מושלמת לזמן הפנוי שברשותו ועל פי הקצב האישי שלו. הטכנולוגיה באה לעזרתנו גם בקורסים המקצועיים לסקיפרים, ומאפשרת לישראלים רבים להגשים את חלומם ולהשלים בהצלחה ובקצב האישי רישיון משיט, המאפשר להם לשוט על יאכטה וליהנות מאיכות חיים גבוהה.

מסלולים בתאילנד

ביקרת שם כבר?

בקר בחנות

למי מתאים קורס סקיפרים דיגיטלי?

למעשה, הקורס מתאים לכולם – לנשים ולגברים, לצעירים ולמבוגרים – לכל מי שמעוניין להשלים בהצלחה את הלימודים הנדרשים כדי לעבור בהצלחה את המבחן הנדרש כדי לקבל ממשרד התחבורה רישיון משיט 30. חלק מהקורס הדיגיטלי לסקיפרים מתקיים בכיתות הלימוד המאובזרות והמעוצבות של בית הספר המקצועי, כך גם נפגשים עם ישראלים נוספים בעלי חיבה לאותו תחום, רוקמים קשרים חברתיים חדשים ונפלאים לשנים ארוכות, ונהנים מהאווירה הקסומה בבית הספר ובמועדון היוקרתי אליו ניתן להשתייך.

ראוי לציין כי מחירי היאכטות ירדו משמעותית בשנים האחרונות, ואם בעבר רישיון משיט היה מיועד בעיקר לעשירים, הרי שכיום כל אחד יכול ללמוד קורס סקיפרים במחיר שווה לכל כיס וליהנות מחוויה מגבשת, מיוחדת ומהנה – חוויה בלתי נשכחת לכל החיים. בסיום הקורס, כאמור, מקבלים רישיון משיט שמאפשר גם להגשים חלומות נוספים כמו שייט לחופי הארץ, ולאחר ניסיון ולימודים נוספים ניתן לשקול גם רכישת יאכטה, לבד או עם חברים, ולצאת לשייט בים התיכון ובאוקיאנוסים הגדולים והפתוחים.

במהלך הקורס הדיגיטלי נעשה שימוש בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר, לרבות שימוש בטאבלטים ובציוד ממוחשב מודרני ומשוכלל נוסף, בסביבה חדשנית ובשילוב ניסיון מעשי על גבי אנייה אמתית בלב ים. מעבר לכך, מצטרפים למועדון יאכטות יוקרתי ומפואר ונהנים מבילויים משותפים, משייט מהנה וחווייתי, מאוכל מעולה ומשלל פעילויות נוספות התורמות לאיכות חיים גבוהה ולחוויות חדשות ובלתי נשכחות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות