ציוד קמפינג

ציוד קמפינג

ציוד קמפינג

כדי ליהנות מטיול שטח חובה להצטייד בציוד המתאים

גם ההרפתקנים הגדולים ביותר שמסוגלים לטייל בלב הג'ונגל במשך חודשיים בלי מגע עם הציוויליזציה יודעים, שאי אפשר לצאת לשטח בלי הציוד המתאים. בני האדם חיים בצורה מבויתת ומתורבתת כבר במשך אלפי שנים ואין לנו את היכולת לשרוד בשטח בלי הציוד המתאים.

לאחר שמתכננים טיול שטח חשוב להבין מהו הציוד הנחוץ עבור הטיול. אם הטיול כולל לינה בשטח חשוב להצטייד באוהל בגודל המתאים, שקי שינה המתאימים לטווח הטמפרטורות שתחוו בשטח, ואפילו אולי מזרון מתנפח אם אתם רוצים להתפנק. כמו כן, רצוי להצטייד בתיקים מתאימים, נעלי הליכה נוחות, ציוד לבישול, ובאביזרים נוספים אשר יעזרו לכם לעבור את הטיול בשלום.

יש לנו הפתעות בשבילך!

הרשם עכשיו בחינם למגזין וקבל למייל:
כתבות מעניינות, טיפים לטיולים, המלצות ממטיילים ואנשים מקומיים.

ציוד קמפינג חובה לכל טיול שטח

כאשר אתם מתכננים טיול עם לינה בשטח חשוב להצטייד בציוד קמפינג שמתאים לתנאי השטח ולטווח הטמפרטורות שתחוו בשטח, כמו גם למספר הימים שאתם מתכננים לבלות בשטח.

  • אוהלים – אחד הפריטים החשובים ביותר ללינה בשטח הוא אוהל. לינה תחת כיפת השניים בלי אוהל שיפריד ביניכם לבין הסביבה היא הרפתקה מסוכנת ומיותרת. אוהל יגן עליכם מפני תנאי מזג האוויר, חרקים, חיות משוטטות, וממפגעים אחרים. ניתן למצוא אוהלים בגדלים שונים המכילים כמות שונה של אנשים ובעלי מנגנוני הרכבה שונים. חשוב לבחור את האוהל לפי כמות האנשים והציוד שמיועדים להיכנס אליו, אם למשל אתם מטיילים עם מזרון מתנפח לשינה חשוב לקנות אוהל מעט גדול יותר. כמו כן, אם אתם מתכננים טיול רגלי, חשוב לבחור באוהל מתקפל במשקל נמוך יחסית כדי שלא יכביד עליכם לאורך המסע.
  • שקי שינה – שק שינה הוא פריט יותר הכרחי מאוהל אפילו. לינה בשטח ללא שק שינה היא לא אחראית ומסוכנת ביותר ומותירה אתכם פגיעים לחרקים ולתנאי מזג אוויר קיצוניים. ברוב המצבים בהם מטיילים בשטח, בייחוד כאשר מטיילים במדבר, הטמפרטורות צונחות בלילה בצורה משמעותית. בכדי לשמור על חום הגוף חשוב להצטייד בשק שינה תרמי המתאים לטווח הטמפרטורות בו מתכננים לשהות. חשוב מאוד לבחור שק שינה המתאים לתנאי מזג האוויר בהן אתן מתכוונות לטייל בכדי ליהנות משינה נעימה וערבה.


מוצ'ילות לטרקים

הציוד הנכון יהפוך את הטיול שלכם לחוויה אמיתית

ציוד קמפינג איכותי הוא חלק בלתי נפרד מטיול שטח טוב. בכדי ליהנות מהטיול ובכדי להצליח לישון כמו שצריך חשוב מאוד להצטייד מראש בכל הציוד הדרוש.

אתם מכירים את עצמכם בצורה הטובה ביותר ויודעים למה אתם זקוקים. אם אתם רגישים לקור – הצטיידו בשק שינה חם, אם יש לכם קושי להירדם על משטחים קשים – הצטיידו במזרון מתנפח. חשוב להתאים את הציוד בדיוק לצרכים שלכם בכדי שתוכלו ליהנות מהטיול כמה שיותר.

 

מוצרים חדשים בחנות

בקר עכשיו!  – גזיות, שקיות שתייה, ערכות בישול ועוד!
לחץ כאן

 

 

 
כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות