עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

כל צעיר אשר זה עתה השתחרר מהשירות הצבאי מכיר את הדילמה – האם להתחיל לימודים באוניברסיטה או שמא לטייל בעולם. בשנים האחרונות ניתן לראות ישראלים רבים אשר משאירים את האקדמיה מאחור ויוצאים לטייל בעולם לתקופה ארוכה, מה שמכונה מוצילרים  ומחפשים גם עבודה בחו"ל.

קווים לדמותו של המוצילר

בתשובה לשאלה מיהו מוצילר, הרי ההגדרה הרשמית היא מטייל העורך מסעות ארוכים וסוחב איתו את כל הציוד. על מנת לממן את השהייה בחו"ל רבים מעוניינים למצוא עבודות במקומות השונים.

 נשאלת השאלה אילו עבודות מתאימות למוצילר? הזכרנו מקודם לכן כי אותו טייל מסתובב בעולם לתקופות קצרות ונושא את כל הפרטים החשובים עימו ולכן בשונה מצעירים אחרים המחפשים עבודה בחו"ל בקניונים הוא נודד ממקום למקום לתקופה קצרה ולכן עליו למצוא עבודה בעלת אופי שונה המתאימות לפרק השהייה במקומות השונים.

מכירת גלידה

מי מאיתנו לא אוהב גלידה? כולנו מכירים אנשים אשר ישמחו להיתקל באוטו גלידה בחודשי הקיץ החמים.

בחודשי הקיץ ניתן להתפרנס ממכירת גלידה המתאימה לצעירים אחרי צבא אשר אוהבים לקבל החלטות לבד על דעת עצמם. כל עובד במקום הוא אדון לעצמו. ניתן לקבוע את שעות העבודה וכן היכן להציב את האוטו. יש לציין כי מרבית העבודה היא באתרי בנייה.

 עבודה בהוסטל

במקומות שונים בחו"ל ניתן למצוא עבודה בהוסטלים בהם זקוקים לפקידי קבלה. אם אין לכם בעיה ללמוד את השפה במהירות הרי בספרד או בכל מקום אחר ניתן להשתלב ולעבוד בהוסטלים השונים ולתת שירות לאנשים המגיעים למקום. לעומת עבודה בחו"ל המחייבת זמן הכשרה יקר, אין כך המקרה אלא מדובר בעבודה אשר ניתן להשתלב בה במהירות.

עבודה כמדריכים

לעומת זאת, ישנם צעירים אשר מעוניינים להשתלב במסגרת עבודה בחו"ל בתחום ההדרכה. במקומות בהם יורד שלג אותם צעירים יכולים להשתלב כמדריכי סקי. לעומת זאת במקומות בהם השמש זורחת, ניתן לעבוד כמדריכי גלישה.

חפשו מידע אודות העבודות כאשר מחפשים עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

טייל לתקופה קצרה מבקש גם ליהנות מהנופים המרהיבים אך גם לממן את השהייה במקומות הנ"ל. באמצעות מציאת עבודה מתאימה ביכולתו לשלב בין השניים ולהגשים את החלום של צעירים רבים.

במידה והחלטתם לצאת לטיול הגדול וברצונכם לשלב טיול ועבודה גם יחד, הרי חשוב מאד לבחון את העבודות השונות שניתן לעבוד בהם לתקופות קצרות. בכתבה לפניכם הבאנו מספר דוגמאות לעבודות אשר ניתן לעבוד בהם במסגרת השהייה בחו"ל. לצורך איתור העבודות השונות ניתן להתייעץ עם מטיילים שכבר חוו את החוויה ונסעו לטיול בעולם אשר במסגרתו עברו ממקום למקום עם מוצ'ילה על הגב. התייעצות עם מטיילים תסייע בקבלת ההחלטה.

נוסף על כך, יש לבחון את העבודות השונות בהתאם לכישורים שלכם. אם אתם בקיאים בשפות הרי עבודה בהוסטל תתאים לכם יותר ואילו אם אתם טובים בהדרכה הרי עבודה כמדריכי סקי או גלישה תתאים עבורכם יותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות