טיול עם כלבים

טיול עם כלבים

לטייל עם כלבים

כאשר יוצאים לטייל עם כלבים צריך לדאוג מעבר לאוכל שלהם ומחלות על הדרך. החשיבות העיקרית של הטיול עם כלב היא שהכלב יהנה מהטיול עצמו ולא יסבול, טיול איפה שהוא יוכל לשחק וליהנות.

היתרונות בטיול שבילים עם כלבים

בביצוע הליכות ארוכות בליווי בן אדם, הכלב שלנו יהנה מפעילות ספורטיבית ופעילות שכלית כזאת שקשה להשיג בערים כמו תל אביב או מאוכלסות מדי.

אם נצא עם הכלבים שלנו לטיולים בשבילים שהם אכן מסוגלים לבצע אותם אנו נעניק להם במתנה יותר זמן חיים, בריאות פיזית ומנטלית, כך הם יכולים להיות כלבים בריאים ומאושרים.

טיול עם כלבים

מה לקחת בחשבון

 

אורך השביל ומצב פיזי של הכלב. לפני שמבצעים כל שביל עם הכלב שלכם חייבים לקחת בחשבון את המצב הפיזי שלו ובנוסף אורך ומצב המסלול בו אתם מתכננים לצאת.

לתכנן את המסלול לפני. מאוד חשוב לתכנן את המסלול בצורה חכמה לפני, לדעת איזה שבילים נקח כדי לא ללכת לאיבוד ולמצוא את עצמנו כלואים במקום זר שלא מכירים. לראות את המזג האוויר לפני, תחשבו מה קורה אם אתם הולכים לאיבוד ובנוסף חם מאוד או יורד מבול של גשם, יכול להיות מסוכן ועוד יותר לכלב שלכם. חשוב להיות מוכן אם יש סיכוי לגשם.

 

מצב השטח. לפני בחירת מסלול, תחקור ותכיר את המצב העדכני של השטח, למשל אם יש ירידות תלולות מדי הכלב שלכם לא יהיה מסוגל לרדת אתכם. למקרים כאלו יש נעלי טיולים מגומי מיוחדות לכלבים כדי להגן אליהם, הן נדבקות לכל משטח ומונעות החלקות.

 

נהר, אגמים וכו', אליכם לשים לב אם אתם הולכים לחצות נהר או מקומות קשים לכלב. תוודו שאין במסלול שאתם יוצאים מקומות שיכולים להקשות או לסכן את הכלב שלכם.

 

לקחת ציוד עזרה ראשונה. במקרה חירום תמיד יש צורך בתיק עזרה ראשונה, הכלבים יכולים להיות רגישים מאוד בכפות רגליים ולסבול מחתכים עקב מצב השטח. עדיף להיות מוכנים. אז כאשר אתם אורזים את את הציוד בתוך המוצ'ילה, לא לשכוח.

 

לקחת המון מים. לא לשכוח לקחת המון מים, לכם ולכלב שלכם. ככה תמנעו התייבשות תוך כדי הטיול, אפשרי לוודא אם במהלך המסלול יש מקומות עצירה לרענון ומילוי מים. מומלץ גם לקחת אוכל למקרים שהמסלול ארוך.

4 מסלולים כדי לטייל עם כלבים בברצלונה:

Llac petit de Taerrass

כל פעם שתגיעו לשם תמצאו עוד מלא כלבים שמשחקים במים, נראה כאילו המקום נבנה בשבילם.

מדובר באגם קטן שנמצא מחוץ אזורי טארסה, כחצי שעה מהמרכז של ברצלונה, המקום הזה מלא טבע וקרוב לעיר, הכלבים יכולים לשחות בכייף או לשחק בחול.

המסלול מאוד קצר, מתחילים מהחניון ואחרי כמה מטרים בודדים כבר מגיעים, אידאלי אם הכלב שלכם לא בכושר (או אתם), דרך טובה להתחיל, המקום תמיד עם אנשים ותמצאו הבה כלבים ומשפחות שם.

*זהירות, יש כאן דגי שפמנון אירופאי והם עלולים להיות מסוכנים לכלבים שלכם.

Llac petit de Ta​errass

Pantano de santa fe

הביקור בביצה מומלץ לאורך כל השנה, מסביבו יש יער גדול שמשנה צבעים כל עונה. במרכז המידע של קאן קאסדס יוצאים משלחות טיולים דרך מסלולים ברמות שונות, לכן אפשר ליהנות עם הכלב ולבסוף להיכנס לביצה להתרענן, אחד המסלולים היפים והמומלצים.

Pantano de santa fe

Font de les dous

בטורייס דה פויקס עובר הנהר פונטונס, איפה שמסביב לכל הנהר המקומיים סידרו לכם מקומות נפלאים איפה שאתם יכולים לצאת לטייל בתנאים טובים. במקום שנקרא פונט דה לס דאוס יש 35 ברזיות מים, מקום נפלא לעשות שם קאמפינג, על האש וקפיצות למים. מקום מושלם לטייל ולעשות מסלולים על הכלב.

Font de les dous

Ruta por Vallvidriera

המסלול הזה הפך להיות אחד המקומות הרגועים ביותר כדי לטייל באזור הSierra de collserola , התצפית מאפשרת לנו לראות את הביצה ממבט אחר.

Ruta por Vallvidriera

שימו לב לפני הטיסה!

אם מתכננים לטוס עם חיית המחמד שלכם קחו בחשבון שמדובר בתהליך שלוקח זמן!

בכדי להעביר בעל חיים לחו"ל יש לעמוד בתנאי הייבוא של מדינת היעד. הכנת חיית מחמד למעבר כרוכה בחיסונים, אישורים, בדיקת דם, תעודת בריאות ועוד. חשוב לדעת, שלכל מדינה חוקים משלה. בנוסף לכך, צריך לזכור שהוצאת בעל חיים ממדינה מסוימת אינה מבטיחה שיהיו לכם את המסמכים הרלוונטיים לחזרתו.

בנוסף לעמידה בחוקי מדינת היעד, תדרשו לעמוד בתנאים של חברת התעופה אשר איתה תטוסו. יש להתאים את גודל הכלוב לגודל של בעל החיים ובנוסף, יש לעמוד בתקנים של IATA. רצוי לרכוש את הכלוב כמה חודשים לפני הטיסה, על מנת לאפשר לחיית המחמד להתרגל לכלוב, ובכך להקל עליה.

במידה ויש לכם שאלות או חששות מהמעבר, מומלץ ליצור קשר עם חברה להטסת חיות מחמד. חברה טובה תקל עליכם ותדאג שהמעבר יהיה חוויה ושחיית המחמד שלכם תעבור את המעבר בשלום!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות