טיול לדרום קוריאה

טיול לדרום קוריאה

טיול לדרום קוריאה

דרום קוריאה היא מדינה ניגודית, בה שיא הסיביליזציה מתקיים בצד פולחנים בני אלפי שנים, עירוניות אדירה בצד אהבה אמיתית לטבע. הקוריאנים הם עם חברותי, שאוהב לבלות ולטייל. אז אם החלטתם לעשות טיול בדרום קוריאה, פגעתם!

מקומות בדרום קוריאה

דאה גו Dae Gu

דרום קוריאה היא מדינה ניגודית, בה שיא הסיביליזציה מתקיים בצד פולחנים בני אלפי שנים, עירוניות אדירה בצד אהבה אמיתית לטבע. הקוריאנים הם עם חברותי, שאוהב לבלות ולטייל.

האי צ'ז'ו Cheju Do

"אי ירח הדבש" בפי הקוריאנים, נמצא דרומית ליבשת. זהו אי וולקני המאפשר טיולים רגליים, וביניהם טיפוס על ההר הגבוה בקוריאה, נופים געשיים, תרבות עתיקה ובילוי, וכל זאת במזג אוויר מעט חם יותר מקוריאה עצמה. התשתית התיירותית והמחירים עשויים להרתיע, אבל זהו גן העדן הקוריאני, לפחות לדעת הקוריאנים עצמם.
מקומות לביקור באי כוללים את סלע הדרקון ליד העיר צ'ג'ו, שני המפלים ליד העיר סוגוויפו, הכפר סונג-סאנפו, פסלי הישיש העתיקים פארובאנה (מזכרת פולינזית בסגנון איי פסחא), המכתש הגעשי הבולט מהים Song-san-il-Chobong, צוללות האצות (ה"סקין-דייברס"), טרק למרומי הר האללה, ההר הגבוה בקוריאה (2,000 מטר), ובראשו נקודת השקפה לתוך הלוע הגעשי שחלקו אגם.

הכפר העממי בסואון Korean Falk Village

במקום זה, באופן שאולי נשמע קצת קיטשי, רוכזו דרכי חיים ומסורות כפריות נשכחות בכפר אחד, לטובת השימור ההיסטורי. יש פה שוק אוכל נפלא, בעלי מלאכה מסורתיים והופעות מסורתיות. הכפר נמצא בתוך העיר סואון ("Suwon") שהיא עיר מבצר הסטורית מהמאה ה-18, חומותיה של העיר הוכרו ע"י אונסקו כמורשת בינלאומית. בניגוד מוחלט לכפר האותנטי שנמצא בתוכה העיר נחשבת לעמק הסיליקון של קוריאה. פרט לכפר ולחומותיה של העיר, מומלץ לבקר גם במצודת Hwaseong, בפארקי השעשוים Everland ו-Woncheon, במקדשים ובקברים.

סיאול Seoul

בסיאול חי העבר בצד ההווה המודרני והסואן. כל סטיה מהרחובות הראשיים תגלה סמטאות, שנראה כאילו נשארו בקפסולת זמן לפני מאות שנים. דבר נוסף המייחד את סיאול, היא העובדה הברורה בצורה מיידית, שהקוריאנים בכלל, ותושבי סיאול בפרט, אוהבים מאד לשתות ולבלות. יש כאן אינסוף ברים ומועדונים.

פוסאן Pusan

עיר הנמל העיקרית של קוריאה. מכאן נוסעים במעבורות לאי ג'ג'ו וליפן. העיר מפורסמת בחופים ומאכלי הים שלה. בגלל כמות המלחים בה התפתחו כאן חיי לילה בינלאומיים. אסור לפספס אם אתם מתכננים טיול לדרום קוריאה.

אטרקציות בדרום קוריאה

צ'ונג'ו Chonju

כשלוש שעות נסיעה דרומית מסיאול, ליד Kimje, נמצא מקדש הר-הזהב (Kumsansa) העתיק, שנבנה במאה השישית לכבוד הבודהה העתידי. במקום נמצא גם פסל מרשים של בודהה עומד בגובה 14 מטר בגן ירוק ומיוער.

 

קיונג ג'ו Kyong Ju

בירת קוריאה העתיקה, אחת מעשר הערים ההיסטוריות של העולם. בעיר מספר אטרקציות, וביניהן הגבעות העגולות בפארק טומולי, גבעות קבורה של שושלת מלכי שילה, שמלכה בקוריאה מהמאה החמישית, והמצפה הבנוי מ-12 אבני בסיס (המסמלות חודשים), 30 שכבות (ימים), ובסך הכל 366 אבנים. ניתן לראות גם את הסוס הלבן המרחף, המצויר על מגן המלך השמיימי (צ'ונמאצ'ונג) באחת מגבעות הקבורה הפתוחות לציבור, ואת הבודהה Sokoram Gatto. מומלץ גם לבקר במוזיאון ההיסטורי, שהוא הטוב בסוגו בקוריאה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות