בחירת תרמיל מתאים לטיול אטרקציות בצפון

בחירת תרמיל מתאים לטיול אטרקציות בצפון

ידוע שיש מגוון של אטרקציות מדהימות בצפון, אטרקציות שמתאימות לכול אחד, מילד ועד מבוגר. כשאנחנו מתכננים טיול אטרקציות בצפון הארץ, יהיה נכון להכין תרמיל טוב ואיכותי שיכיל את כול מה שנצטרך בתוכו וכך יאפשר לנו ידיים חשופות שיכולות לנוע בחופשיות ולחוש את הטבע מסביב. כמו כן, חשוב שהתרמיל יהיה נוח ושלא תסיימו את הטיול שלכם עם כאבי גב.

טיול שכול ייעודו הוא האטרקציות בצפון יהיה מוכרח להכיל בתוכו מזון, שק שינה, מעיל נגד מים ועוד. זה כמובן תלוי גם בעונה שתצאו לטיול, כמו כן, במידה ומדובר בטיול אטרקציות מים בצפון, אזי תרצו להביא אתכם בגדי ים, בגדי החלפה, מגבת, מסנן קרינה והרבה מים. לכן יהיה גם חשוב שהתיק יהיה נוח לשליפה של הציוד, ושלכול דבר יהיה תא מותאם. כמו כן, רצוי שיהיה קל ושהוא יכיל עוד מספר אלמנטים שיקלו עליכם. להלן כמה עצות טובות בבחירה של תרמיל לטיול אטרקציות בצפון.

לפני הכול דמיונו את הטיול

לפני רכישה של תרמיל חשבו על אופי של הטיול שלכם, מה העונה ומה הם הצרכים היומיומיים שלכם, תתחילו לערוך רשימה מסודרת. תחשבו אם הטיול הוא בעיקר בטבע או גם במקומות עירוניים, על מנת לחשב את כמויות המים שתזדקקו להם. לרוב, אטרקציות בצפון הן אטרקציות רטובות, ולכן חשוב שיהיה תרמיל עמיד למים- האם מדובר באזור בו תכנסו למים ותירטבו או שדווקא הפעם מדובר במסלול יבש בגלל העונה? 

כמו כן, מה קושי ההליכה וכמה צריך לשים דגש על מערכת הגב במהלך הטיול שכן יש תיקים מכול מיני סוגים שמעניקים תמיכה כזו או אחרת לגב ולשכמות. לאחר שתערכו רשימה שהיא רלוונטית, נסו לנפות מה שניתן, תעשו הערכה של כמה דברים בערך תצטרכו להעמיס בתרמיל וציינו זאת מולכם. חשבו גם על המוגבלויות הגופניות שלכם, הכושר הגופני שלכם, כיוון שגם לזה קיימת השפעה על הבחירה של התרמיל.

מקומות אחסון נוספים 

כול טיול מלמד אותנו משהו חדש ומעביר אותנו חוויה חדשה. אנחנו נפגוש אנשים ונחווה חוויות ואולי נרצה לקנות מזכרת או לאסוף פריטים שקיבלנו ועוד. לכן חשוב שיישאר מקום פנוי בתיק עבור דברים שנאסוף לנו ושיהיה שטח אחסון נוסף מלבד כול מה שניקח אתנו.  

עוד הרפתקה לצרור הזיכרונות

טיול הוא עוד הרפתקה שאנחנו מוסיפים לחיינו ואם ההרפתקה מכילה הליכה מרובה, חשוב שהתרמיל שתרכשו יהיה נוח וקל ככול האפשר. תרמיל צריך להיות פרקטי וקל ועם זאת במקומות מסוימים עמיד מול תנאי מזג האוויר. יש תרמילים רבים בגוונים ובדים שונים, שנתן לרכוש למטרות שונות, כמו טרק בחו"ל או טיול לצפון בארץ. ואל תשכחו שכול רכישת תיק תהייה לה השפעה ישירה על אופי הטיול שלכם ועל הזיכרון שיישאר לכם מאותו הטיול.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות