בואנוס איירס

בואנוס איירס

 

בואנוס איירס

בואנוס איירס – לחזור אחרי שעתיים

ברוכים הבאים!, למאמר ראשון בחרתי את הסיפור של אליאל נחמד, הוא מהבחורים האלה מלאי תשוקה, יותר מדי לטעמי -אתם תבינו כבר למה – הבן אדם החליט מיום ליום , איזה מיום ליום? מדקה לדקה לטוס לחוות את הגמר של המונדיאל בעיר בואנוס איירס. הוא לא באמת טס לשעתיים אבל כן רק ליומיים.

מתרגש שאני כותב לכם את המאמר הראשון למגזין אונליין של Clamber, יש לי הרבה חומר לשגר לכם לאט לאט כדי שתיהנו מהקריאה שלו. אולי החומר הזה יעזור לכם כחומר קריאה לטיול.

אז בבקשה הנה הסיפור שלו…

חווית טיסה של אליאל

הכול קרה לו בשבוע/חודש מלא בהתרגשויות עבורו, חתונה ומונדיאל!, מבחינת ארגנטינאי זה נראה לי משהו שנמצא באותו סולם ערכים.

לאחר המשחק של ארגנטינה מול הולנד בחצי גמר של המונדיאל פשוט הסתכל בעיני אשתו והבין שהיא כבר לקחה את ההחלטה עוברם.

נכנסו לאינטרנט ובשתי קליקים וקנו כרטיסי טיסה. ככה פשוט.

משם עלו למטוס ונחתו בארגנטינה – בואנוס איירס. שאלתי אותו אם הוא ידע או שם לב מה שהוא עשה ברגע הנחיתה, איזה ספונטני יצא באותו רגע, מה הרגיש וזאת התשובה שלו ואני מצטט:

“מרגש, מה אני יכול להגיד? זה חלום, שבשביל כמה מהאנשים בעולם נמשך חודש, לפעמים אפילו פחות אך בשבילנו, החלום הזה היה בראש שלנו יותר משנתיים והנחיתה הזאת בעצם הייתה הגשמת החלום בפני עצמה – בלתי נתפס."
לטוס ללא הכנות לבואנוס איירס

 

אתם בטח שואלים את עצמכם מה? איך? בלי הכנות? בלי כלום? בלי מוצ'ילה ?- אני גם, אני לא יודע אם הוא הספיק לראות אם הדרכון שלו בתוקף בכלל.

לא היה להם מאוד קל מפני שטסו ללא הכנה מוקדמת וללא התרעה כלשהי לאף אחד לכן היו צריכים למצוא מקום לישון בו, אך אפשר להגיד שהוא מקומי ולכן לא היה לו מאוד קשה להשיג את זה.

זה היתרון למישהו מקומי, לא צריך להסתובב עם מילון כיס ולהתחיל להגיד "שו מוצ'ילרו, נו טנגו דינרו" (כן זה שכתוב של yo mochilero, no tengo dinero).

מבחינת ציוד הסתדר יופי, לקח רק ארנק.

סתם אבל בקושי לקחו משהו, זאת הייתה טיסה עם מטרה אחת בלבד, ולא היה אכפת לו לטוס 200 שעות כדי לחוות חוויה של שעתיים, לא היה אכפת לו להיות בלי מספיק בגדים, לא היה אכפת לו איפה לאכול ואיפה יהיה אפשר לישון, הדבר היחיד שהיה אכפת לו זה היה להיות ביחד עם אשתו בבואנוס איירס, כששופט המשחק שורק את תחילת הגמר של המונדיאל.
.
מבחינת שפה הסתדרו יופי, אליאל כמו שאמרתי ארגנטינאי, ואשתו יודעת ספרדית כמו רובכם מהטלנובלות. אז הסתדרו יפה מאוד. חוץ מזה לצעוק אפשר בכל שפה.

מבחינת לינה, לא שילמו כלום, נשארו בחדר שנתן להם בן דוד של חבר, זה היה סה"כ ל-2 לילות, כפי שאמרתי לא היה אכפת להם איפה לישון ולא חשבו על זה גם, המטרה הייתה אחת: לראות את המונדיאל בארגנטינה, עם השאר הסתדרו בדרך.

אבל כמובן שאם הם כבר שם ניסו להספיק כמה שיותר במקום, במדינה ארגנטינה בעיר בואנוס איירס .

ביומיים בבואנוס אי אפשר להספיק הרבה, אבל בהחלט התפנקו במסעדות בשריות, פסטות, גלידות, צ'ורוס, פיצות, אם אתם אוהבים לאכול, ארגנטינה בהחלט הוא מקום מושלם!

 

מכיר את המוצי'לה שלי?

כאן בClamber תוכל ליהנות מהמוצ'ילות הכי טובות בישראל. אתם מוזמנים לבקר בחנות ולגלות עוד פרטים.

הכנסו כאן

מוצ'ילה clamber

שאלתי אותו למה בעצם לא טסו לברזיל, ישירות לראות את הגמר שם, אם כבר מונדיאל ואם כבר טסים, למה לא למקום שבו עושים את המונדיאל? אז הוא ענה לי:

יש סיבה שבגללה העדפנו להיות בארגנטינה – בואנוס איירס בזמן הגמר מאשר להיות בברזיל וזה היה בגלל שבטח נחמד להיות שם באצטדיון אך חגיגות של כמה אלפים לא משתווה לחגיגות של כמה מיליונים, זה
משהו שתמיד רציתי לחוות, גמר מונדיאל כשאני ב: בואנוס איירס זה לא מציאות, זה חלום!!!"

לפוסט הזה יש 2 תגובות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Loading...
נגישות
×
×

עגלת קניות